قالیشویی برف شادمهر| قالیشویی شمال تهران |قالیشویی غرب تهران | قالیشویی شرق تهران
:: به سایت رسمی قالیشویی برف شادمهر خوش آمدید ::

كد ساعت و تاريخ

برای پاک کردن لکه 

از یک پارچه سفید و پاک استفاده کنید. پارچه هایی که دارای الگو هستند یا رنگ شده اند ممکن است رنگ را به فرش خود انتقال دهند و مشکل به همراه آورند. حوله های کاغذی که این الگوها  نقش و نگار را ندارند نیز ممکن است یک راه حل مناسب باشند.

برای اولین بار لکه های تازه را با یک پارچه سفید تمیز خشک کنید. هنگام پاک کردن دوباره لکه باقی مانده از پشت یک پارچه سفید پاک استفاده کنید.

از برس یا اشیا مانند آن استفاده نکنید، زیرا این کار می تواند الیاف فرش را از بین ببرد و به مرور زمان باعث از بین رفتن فرش بشود.

 

تمیزکننده فرش را انتخاب کنید انواع مواد شوینده فرش تجاری در دسترس وجود دارند. آنها معمولا در بطری های اسپری یا قوطی ها قرار می گیرند تا تمیز کردن نقطه لکه یا آلودگی را راحت تر کنند. در حالی که بسیاری از حذف کننده های "همه منظوره" برای انتخاب وجود دارد، برچسب راهنمای آنها را بخوانید تا تعیین کنید که آیا این پاک کننده خاص برای نوع رنگ و فرش شما مناسب است یا خیر.

 

اگر رنگ لکه ای که بر روی فرش شما بوجود آمده است رنگ سبز میباشد  آن را با آب سرد یا پراکسید هیدروژن بمالید. از آب گرم استفاده نکنید، زیرا این رنگ باعث ایجاد لکه های جدید می شود. برای یک لکه خشک، ابتدا با پراکسید هیدروژن پاک کنید و در مرحله بعد با مواد شوینده بر روی آنزیم پیگیری کنید.

برای ادرار خانگی، از یک پاک کننده مبتنی بر آنزیم استفاده کنید که به طور خاص برای این نوع لکه طراحی شده است. اگر شما قادر به پیدا کردن چنین تمیزکننده نیستید، لکه های تازه را با یک محلول آمونیاک و سپس مواد شوینده و آب گرم بمالید. این نوع لکه ها را می توان با یک سوم سرکه در محلول آب برطرف کرد. مانند لکه های تازه، با مواد شوینده انرا پاک کنید و با آب به تمیز کردن ادامه دهید.

 

تست محصول تمیز کننده را قبل از استفاده فراموش نکنید.میتوانید آنرا در یک بخش کوچک غیر قابل توجه از فرش انجام دهید.

بت توجه به  دستورالعمل ها در بطری، آن را امتحان کنید. برخی از محصولات ممکن است برای فرش شما نامناسب باشد، بنابراین بهتر است ابتدا آنرا آزمایش کنید.

این آزمایش را روی لکه  انجام ندهید. هدف این است که  اثر محصول را برای اکسازی لکه بررسی کنید. اگر رنگی از فرش شما برداشته شود یا تمیزکننده لکه را پشت فرش  برگرداند، سعی کنید یکی دیگر از محصولات پاک کننده را انتخاب کنید.

مقدار کمی از محصول را به یک پارچه سفید و تمیز آغشته کنید و به آرامی روی لکه را بمالید. برای نتیجه مطلوب این عمل را تکرار کنید.

استفاده از محصول بیشتر بهتر نیست. زیرا اگر صابون یا ترکیب شیمیایی مانند آن در فرش باقی بماند، خاک را جذب می کند و یک لکه بزرگتر از قبل ایجاد می کند.

اجازه دهید فرش از طریق هوا کاملا خشک شود. اما لکه بزرگ است یا شما مقدار زیادی از آب مصرف کرده اید، یک فن یا خشک کن فرش مخصوص یا سشوار استفاده کنید تا سریع تر خشک شود.قالیشویی در تهران ، قالیشویی برف شادمهر

کارخانه قالیشویی و رفوگری برف شادمهر

قالیشویی شمال تهران  - رفوگری شمال تهران
قالیشویی غرب تهران - رفوگری غرب تهران
قالیشویی شرق تهران - رفوگری شرق تهران

قالیشویی برف شادمهر با داشتن شعبه در تمامی نقاط تهران حاضر به خدمات دهی به همشهریان عزیز می باشد.

شماره تماس 021886600079


برف شادمهر با  داشتن عضویت رسمی در اتحادیه قالیشویان تهران آماده به 
سرویس دهی در سراسر تهران بصورت شبانه روزی وهمچنین فعالیت درایام تعطیل میباشد.

شماره تماس 021886600079قالیشویی برف شادمهر بدون تعطیلی جهت شستشوی و تعمیر فرش در تمام نقاط تهران در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

شماره تماس قاليشويي 021886600079


شماره های تماس:

تلفن: قالیشویی شمال تهران

02126201070

تلفن: قالیشویی غرب تهران

02144452410 

تلفن: قالیشویی شرق تهران 

02122548744 

نظرات مشتری

نام :*
رایانامه:
متن نظر:*
تصویر امنیتی:*گلیم و انواع آن
نکات مهم خرید گلیم و گبه
انواع طرح های قالی ایرانی 3
انواع طرح های قالی ایرانی 2
انواع طرح های قالی ایرانی 1
فرش دستباف و انواع آن
انواع گره ها در فرش ایرانی
آبگیر لوله ای فرش
تمیز کردن فرش بصورت خشک
شامپو فرش کشیدن فرش

شرکت قالیشویی برف شادمهر کیفیت خدمات......ادامه

Customer Services:
09195726020


Central Office:
+98 21 44405070


Online Services:
www.barfeshadmehr.com


Email:
info@barfeshadmehr.com