قالیشویی برف شادمهر| قالیشویی شمال تهران |قالیشویی غرب تهران | قالیشویی شرق تهران
:: به سایت رسمی قالیشویی برف شادمهر خوش آمدید ::

كد ساعت و تاريخ

پاک کردن خون از روی فرش

اضطراب زیادی در ارتباط با لکه های خون بر روی لباس و فرش وجود دارد، با این وجود این حادثه بسیار سخت به نظر نمی رسد. شما برای پاک کردن لکه های خون،  باید سریعتر از لکه های رنگی اقدام کنید.

 هرچه سریعتر اقدام کنید کار شما راحت تر میشود واثری از لکه خون باقی نمیماند. راه های بسیاری برای حذف لکه های فرش است که توسط خون ایجاد می شود. مطمئن باشید می توانید اطمینان حاصل کنید که پس از انجام راهنمایی های زیر، نقطه مورد نظر به طور کامل حذف خواهد شد. در اینجا چند روش برای حذف لکه  خون بیان میکنیم:

 

هنگام پاک کردن لکه های خون در فرش، همیشه به جای آب گرم از آب سرد استفاده کنید. این نکته بسیار مهم است زیرا خون با گرما همخوانی دارد و سرما از نفوذ خون به الیاف فرش جلوگیری می کند.

بطری اسپری را با 2 قاشق چای خوری از گریس، مواد شوینده مایع ظرف شویی  و آب سرد پر کنید. سپس بر روی لکه اسپری کنید.

میتوانید به طور آزمایشی آن را مرطوب کنید تا لکه فرش کاملا خیس شود. سپس از یک حوله کاغذی یا یک پارچه سفید تمییز استفاده کنید و محل لکه خون را بچرخانید تا خون به پارچه منتقل شود.

حتما به یاد داشته باشید شستشو با آب سرد انجام شود و در صورت نیاز تکرار کنید.

OxiClean® سفید کننده است و با توانایی خود برای اکسیژن کردن بسیاری از لکه های فرش را پاک کرده، و یک گزینه مناسب برای لکه های خون است.

اگرچه OxiClean® نیاز به آب گرم دارد تا رقیق شود،اما  شما می توانید آنرا با آب سرد مخلوط کنید و همچنین میتوانید قبل از شستشو با این محلول محل لکه را با دستمال و آب سرد کمی پاک کرده وبگذارید تا خشک شود،سپس با محلول شستشو داده و در صورت لزوم آن را تکرار کنید.

به یاد داشته باشید، از بین بردن لکه های خون ممکن است پایدار باشد  بنابراین شما نیاز به ترکیبی از تمام این مراحل دارید. پس از چندین بار تلاش، فرش شما باید دوباره شبیه به قبل باشد.

نظرات مشتری

نام :*
رایانامه:
متن نظر:*
تصویر امنیتی:*گلیم و انواع آن
نکات مهم خرید گلیم و گبه
انواع طرح های قالی ایرانی 3
انواع طرح های قالی ایرانی 2
انواع طرح های قالی ایرانی 1
فرش دستباف و انواع آن
انواع گره ها در فرش ایرانی
آبگیر لوله ای فرش
تمیز کردن فرش بصورت خشک
شامپو فرش کشیدن فرش

شرکت قالیشویی برف شادمهر کیفیت خدمات......ادامه

Customer Services:
09195726020


Central Office:
+98 21 44405070


Online Services:
www.barfeshadmehr.com


Email:
info@barfeshadmehr.com